Пегас © 2017

Про нас

БусМагазин «ПЕГАС» працює на ринку автозапчастин більше п’яти років. Великий досвід роботи зі спеціалізованими каталогами, співпраці з автосервісними та ремонтними підприємствами, шиномонтажними майстернями дозволяє успішно виконувати замовлення на постачання широкого спектру автозапчастин в Бердичеві та по Україні. В асортименті БусМагазину завжди в наявності: автомобільні амортизатори, гальмівні диски та колодки, натяжні ролики, підшипники, помпи, ресори, а також запчастини моторної групи від відомих світових виробників.
 • Обслуговування та сервіс
  В БусМагазині працюють спеціалісти, що пройшли навчання в спеціалізованих центрах. Кваліфікований персонал в змозі вирішити будь-які індивідуальні задачі, поставлені замовником.

 • Наші партнери і постачальники
  БусМагазин «ПЕГАС» прагне підтримувати в особистих складських приміщеннях в Бердичеві широкий перелік автомобільних запчастин від іноземних виробників. Забезпечуючи покупцям гідний вибір, БусМагазин прагне задовільнити потреби клієнтів в якісних і оптимальних за вартістю автомобільних запчастин.

 • Асортимент
  В асортименті представлено найкращі позиції таких відомих свтових виробників як: CHAMPION, CONTITECH, CORTECO, DAYCO, ELRING, FEBI BILSTEIN, GATES, KAYABA, LEMFORDER, RUVILLE, SACHS.

 • Наші клієнти
  Клієнти БусМагазину розташовані по всій території України у містах-міліонниках та невеличких містах. Постійними клієнтами БусМагазину автозапчастин за низькими цінами є станції техобслуговування таких марок автомобілів як: VW, Audi, Mercedes-Benz, Ford, , Nissan, Renault та ін.

Лиця компанії

Євген
Нам важливо, що Вам важливо!
Олександр
Глобальні можливості для кожного клієнта!
Дмитро
Ваше замовлення - наша доставка!
Володимир
Ми знаємо, як зробити майже неможливе!